В Одесі нагородили переможців конкурсу Ордена Святого Пантелеймона

11 Липня 2024, 12:30
В Одесі нагородили переможців конкурсу Ордена Святого Пантелеймона 146
В Одесі нагородили переможців конкурсу Ордена Святого Пантелеймона

В одеській мерії відбувся урочистий культурно-духовний благодійний захід «Під покровом Святого Пантелеймона». Під час заходу нагородили медичних працівників Одеси та області відзнаками Ордена Святого Пантелеймона. 

Про це повідомили у міськраді.

Нагорода за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році, має професійну спрямованість і присуджується за гуманістичну благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. Медична спільнота визначає цю нагороду як «медичний Оскар».

Як і минулого року, переможцями регіонального відбору на нагородження Орденом Святого Пантелеймона було обрано двох лікарів — цивільного та військового. Цьогоріч ними стали:

  • Гурієнко Олександр Валентинович, завідувач травматологічного відділення №3 КНП «Міська клінічна лікарня №11» Одеської міської ради;
  • Гайдаржи Ілля Трифонович, начальник клініки травматології та ортопедії Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

Також провели нагородження одеських медпрацівників Почесними грамотами за самовіддане служіння, високий професіоналізм та громадянські чесноти під час війни України за свою незалежність.

«Сьогодні мужність та самовіддана праця медичних працівників є життєво важливим фактором опору російській агресії. Ми дякуємо всім медикам, які повертають здоров'я та рятують життя, вшановуємо пам'ять колег, які загинули, захищаючи нашу свободу, та свято віримо в нашу перемогу», — зазначив голова Поважної ради громадської ініціативи «Орден Святого Пантелеймона», заслужений лікар України Василь Князевич.

Фінальне визначення лауреатів Ордена Святого Пантелеймона сезону 2023-2024 років відбудеться на всеукраїнському рівні до Дня медичного працівника України.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024