У тендері виявили порушення: Одеська міськрада планувала витратити на ремонт школи майже 68 мільйонів гривень

09 Липня 2024, 17:09
У тендері виявили порушення: Одеська міськрада планувала витратити на ремонт школи майже 68 мільйонів гривень 137
У тендері виявили порушення: Одеська міськрада планувала витратити на ремонт школи майже 68 мільйонів гривень

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області виявили порушення під час проведення тендеру на капітальний ремонт приміщень одеської загальноосвітньої школи та благоустрою прилеглої до неї території. Посадовці планували витратити на це майже 68 млн грн.

Про це повідомили у БЕБ.

Про проведення закупівлі робіт з капітального ремонту будівлі освітнього закладу та прилеглої території оголосило Управління капітального будівництва Одеської міської ради.     

Переможцем тендеру визначили товариство, яке спеціалізувалося на будівництві житлових і нежитлових будівель. Остаточна цінова пропозиція тендерної закупівлі склала майже 68 млн грн. 

Фахівці Бюро виявили, що переможець торгів не надав документи для підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам, зокрема наявності відповідної матеріально-технічної бази та необхідної кількості працівників для виконання вказаних робіт. 

За рекомендацією працівників Теруправління замовник скасував своє рішення про визнання компанії переможцем тендеру та відмінив закупівлю. Таким чином аналітики БЕБ упередили розтрату майже 68 мільйона гривень з бюджету міста Одеси.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024