В Одесу приїхали нардепи та голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради

09 Липня 2024, 16:07
В Одесу приїхали нардепи та голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради 181
В Одесу приїхали нардепи та голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради

Одещину з робочим візитом відвідала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина та її колеги – народні депутати.

Про це повідомив директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

Під час робочої зустрічі обговорили створення безпечних умов для навчання, а також об’єднання вишів, «старіння» науково-педагогічних кадрів, особливості вступної кампанії в умовах війни тощо. 

Юлія Гришина поцікавилася ходом реформи старшої профільної школи в регіоні, формуванням мережі професійних та академічних ліцеїв, тими законотворчими ініціативами, які сьогодні вимагає ця реформа.

Крім того, на заході талановита молодь Одещини отримала Подяки голови підкомітету з питань вищої освіти за свої особливі досягнення – призові місця на всеукраїнському етапі учнівських олімпіад. 

«Пишаюся Іллею Гарбажій-Романченком, Артемом Пастощуком, Кариною Муту, Марією Дімовою, Юлією Бабіною, Назарієм Вращуком, Олександром Страхалем, Єлизаветою Марчевою. Радію разом з батьками і вчителями. Бо коли бачиш перед собою розумну, стійку, цілеспрямовану, активну молодь, якій ніякі виклики не заважають навчатися й перемагати, розумієш: ось заради кого!», – зазначив Лончак.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024