На річці Дністер в Одеському районі викрили браконьєра

13 Червня 2024, 09:30
На річці Дністер в Одеському районі викрили браконьєра 194
На річці Дністер в Одеському районі викрили браконьєра

Чоловік незаконним знаряддям лову виловив раків, чим завдав державі понад 130 тисяч гривень збитків. За скоєне йому загрожує від штрафу до обмеження волі.

Про це повідомили у поліції.

Днями співробітники водної поліції Одеського районного управління поліції № 2 спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу під час вечірнього патрулювання на узбережжі річки Дністер викрили 49-річного жителя Маяківської територіальної громади, який за допомогою рачачниць здійснював вилов водних біоресурсів.

Викликана на місце події слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила у правопорушника в якості речових доказів 15 рачачниць, які є забороненим знаряддям лову, та 40 раків. Біоресурси поліцейські передали на зберігання до спеціалізованого підприємства.

За попередніми підрахунками фахівців-екологів, чоловік завдав рибному господарству України збитків на суму більш ніж 130 тисяч гривень.

«За даним фактом ми внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. В рамках провадження ми призначили судово-екологічну експертизу, якою буде встановлено точний розмір заподіяної державі шкоди. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання експертного висновку вирішуватимемо питання щодо повідомлення фігуранту про підозру. Йому загрожує штраф від 17 тис. до 51 тис. гривень або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк», - зазначила т.в.о. начальника сектору дізнання Одеського районного управління поліції № 2 Надія Коханська.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024