Одеські фехтувальниці – чемпіонки України

02 Квітня 2024, 11:14
Одеські фехтувальниці – чемпіонки України 250
Одеські фехтувальниці – чемпіонки України

У Києві стартував комплексний чемпіонат України з фехтування, який вперше з 2019 року об’єднав усіх представників зброї – рапіри, шпаги і шаблі – в одному місці. 

Як повідомили у міськраді, Одесу на чемпіонаті представляли вихованки Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13 та Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Кравацька, Аліна Комащук, Валерія Моренець-Кубанська та Анна Суворова.

Зокрема, у перший змагальний день, 30 березня, за медалі найвищого ґатунку боролися рапіристки, шпажистки та шаблістки.

Одесу на чемпіонаті представляли вихованки Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13 та Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Кравацька, Аліна Комащук, Валерія Моренець-Кубанська та Анна Суворова.

В особистому турнірі Олена Кравацька програла в 1/8 майбутній чемпіонці Ользі Харлан, а Аліна Комащук виборола бронзову нагороду.

Але в командному турнірі, який відбувся 31 березня, одеситки впевнено перемогли усіх суперниць. У фінальному матчі вони здобули перемогу над збірною Києва - 45:35 та вперше в історії одеського спорту стали чемпіонками України в командному турнірі.

Підготували спортсменок тренери Олександр Васютін, Микита Столбунов та Юрій Аронзон.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024