Дім Блещунова в Одесі представить мінівиставку «Драм – біль та пам’ять Маріуполя»

27 Березня 2024, 15:10
Дім Блещунова в Одесі представить мінівиставку «Драм – біль та пам’ять Маріуполя» 143
Дім Блещунова в Одесі представить мінівиставку «Драм – біль та пам’ять Маріуполя»

В Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова представлять виставку «Драм – біль та пам’ять Маріуполя». Маріупольський краєзнавчий музей презентує макет і мінівиставку з історії Маріупольського театру.

Про це повідомили у міськраді.

Подія приурочена до других роковин трагедії Маріупольського драматичного театру, що сталася 16 березня 2022 року, та Міжнародного дня театру, який щорічно відзначається в Україні 27 березня. 

Ця виставка допоможе доторкнутися до сучасної історії України та дізнатись більше про один із символів російсько-української війни – Маріупольський драматичний театр. 

Центральним об’єктом виставки є макет Маріупольського драмтеатру, створений і переданий музею Віталієм Вискорком, представником ГО «Історія в руках». Макет-конструктор складається з гіпсових деталей та у зібраному вигляді повністю повторює архітектурний проєкт Маріупольського театру в співвідношенні 1:150. 

Виставку доповнить серія світлин з історії розвитку театру. Також будуть представлені окремі секрети будівлі, що була зведена за типовим проєктом, проте мала низку особливостей і завдяки розташуванню в самому серці Маріуполя була улюбленим місцем містян.

Виставку відкриють 28 березня.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024