В Одесі відкрили виставку художника і скульптора Павла Шестопалова

20 Березня 2024, 18:01
В Одесі відкрили виставку художника і скульптора Павла Шестопалова 292
В Одесі відкрили виставку художника і скульптора Павла Шестопалова

У Центральній міській бібліотеці імені Івана Франка відкрилася художня виставка талановитого одеського художника і скульптора Павла Шестопалова в межах проєкту «Співзвуччя» Галини Лекарєвої-Нікітіної

Про це повідомили у міськраді.

Павло Шестопалов, митець, скульптор, закінчив Одеський художній коледж ім. Грекова одразу по двох відділеннях: скульптури (викл. М. Яременко), промислового дизайну та реклами (викл. М. Форощук) і Національну академію образотворчого мистецтва (Київ). 

Йому пощастило спілкуватися зі знаменитим одеським скульптором Миколою Степановим, якого вважає своїм учителем. Його роботи перебувають у приватних колекціях різних країн. Тонка іронія, фантазія, особливе проникнення образу притаманні Павлу Шестопалову. Він вільно почувається з будь-яким матеріалом: легко працює із бронзою, алюмінієм, деревом і різними сплавами. Розуміє теплоту дерева, мерехтливу поверхню мармуру, мороз граніту. На виставці представлені його картини та ескізи.

На презентації виступили художники, журналісти, письменники, барди – усі, кого об'єднав цей культурологічний проєкт.

Директорка ЦБС для дорослих міста Одеси Наталія Кликова наголосила на великому значенні проєкту, у рамках якого відбуваються зустрічі та обмін майстрів різних сфер мистецтва. 

Своєю чергою музичні номери класичної музики представили викладачі Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024