Завдяки гранту в Одесі оновили обладнання офтальмологічного кабінету

13 Лютого 2024, 10:36
Завдяки гранту в Одесі оновили обладнання офтальмологічного кабінету 580
Завдяки гранту в Одесі оновили обладнання офтальмологічного кабінету

Одеситка Наталія Меркулова — лікар-офтальмолог. Останні два роки вона постійно думала про відкриття свого бізнесу. Ідея полягала у створенні лікувально-діагностичного офтальмологічного кабінету. Назва кабінету «СоНата» стала символічною та поєднала в собі її ім’я та доньки Софії, яка була й є найбільшою підтримкою для лікарки.

Про це розповіли у Міністерстві економіки України.

Початок бізнесу був складним: відсутність впевненості у завтрашньому дні, витрати на медичне обладнання та оренду. Наталія не зупинялась, багато працювала і згодом прийняла рішення відкрити ще й оптику. 

«Ми відчували необхідність розширення бізнесу, хотіли збільшити спектр послуг. Але де взяти кошти? Це питання нас турбувало і ми не знаходили відповіді. Розглядали різні варіанти, навіть кредит. А потім друзі розповіли нам про грантову програму «Власна Справа», — говорить Наталія. 

Жінка успішно пройшла всі кроки затвердження гранту. Завдяки грантовим коштам Наталія змогла оновити обладнання, організувала постачання оправ та оптичних лінз, а також створила нові робочі місця для одеситів. 

«Грант для мене був величезним поштовхом!», — ділиться лікарка. 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024