Одеса та Київ обмінялися інноваційними технологіями у сфері освіти

12 Лютого 2024, 17:27
Одеса та Київ обмінялися інноваційними технологіями у сфері освіти 504
Одеса та Київ обмінялися інноваційними технологіями у сфері освіти

Освітяни Одеси на запрошення Асоціації керівників шкіл України долучилися до заходу «Освітні діалоги. Профільна освіта: практика, досвід, перспективи», який проходив у Києві.

Про це повідомили у міськраді.

Одесу представили 30 керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Одеси на чолі з директоркою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич.

Під час семінарів були проведені спільні освітньо-управлінські діалоги щодо розроблення і застосування інноваційних управлінських моделей і технологій в умовах воєнного стану, впровадження Нової української школи, реалізації концепції профільної освіти у старшій школі та інших актуальних питань, обміну кращим досвідом, розширення ефективних форм і методів партнерства.

Учасники зустрічі ділилися новаціями своїх закладів освіти, а це – профільність у старшій школі, вивчення різних іноземних мов, інклюзивна освіта, екоплатформа, аерокосмічна освіта.

Керівників закладів освіти Києва та Одеси турбують спільні питання: підбір кадрів, фінансування, моделювання освітнього процесу, психологічна підтримка здобувачів освіти й колег.

Такі зустрічі дають поштовх до нових ідей та планів, адже партнерські взаємовідносини між закладами освіти дають змогу формувати і підтримувати сучасне освітнє середовище, залучають додаткові інтелектуальні та організаційні ресурси.

Зустріч відбулась у межах проєктів «Державно-громадська партнерська взаємодія в управлінні трансформаційними процесами в закладах освіти в умовах воєнного стану» та «Освітні діалоги».

Співпраця освітян Одеси, Києва та інших регіонів є продовженням роботи в межах діалогу Асоціації міст України з питань освіти.

Коментар
25/02/2024 Неділя
25.02.2024
11:35
КОЛОНКА Чорний квадрат 554
24.02.2024