Виставку карикатур Андрія Шишкіна відкрили в артпросторі бібліотеки для дітей в Одесі

12 Лютого 2024, 10:02
Виставку карикатур Андрія Шишкіна відкрили в артпросторі бібліотеки для дітей в Одесі 380
Виставку карикатур Андрія Шишкіна відкрили в артпросторі бібліотеки для дітей в Одесі

В артпросторі універсального читального залу Централізованої міської бібліотечної системи для дітей Одеси відбулося відкриття виставки карикатур Андрія Шишкіна

Про це повідомили у міськраді.

Андрій Шишкін завідує художньо-постановною частиною Одеського академічного театру музичної комедії ім. М.Г. Водяного, а карикатурою захопився, коли ще був студентом Одеського театрально-художнього училища.  

Народився у 1967 р. у Севастополі. У 1982 р. закінчив художню школу в Чорноморську і вступив на навчання до Одеського академічного театрально-художнього училища. Так з малюнків на полях конспектів під час лекцій почався його шлях карикатуриста. Згодом були виставки та перемоги в конкурсах. 

Андрій Валентинович бере участь у різних виставках – як в персональних, так і в спільних. Був учасником 4-го та 5-го Всеукраїнських конкурсів образотворчого, декоративно-прикладного і сучасного мистецтва, де став лауреатом І ступеня. 

«Театр – це місце, де обдарований митець зміг реалізувати свої погляди на життя сучасного суспільства у творчому виміру. Тонко підмічені ним різні вади людей знаходять гостре, смішне або веселе відображення в його роботах. Гумор, сміх для Одеси і України завжди давали змогу не залишатися в пригніченому стані. Сила духу й віра в перемогу підкріплюються бажанням жити й творити», – розповідають у мерії.

Експозиція карикатур «Пустощі в малюнках» триватиме до 5 березня 2024 року за адресою: м. Одеса, вул. Катерининська, 67.  

Коментар
25/02/2024 Неділя
25.02.2024
11:35
КОЛОНКА Чорний квадрат 574
24.02.2024