Мультфільм одеських школярів про українські традиції отримав нагороди на міжнародних фестивалях

12 Січня 2024, 17:30
Мультфільм одеських школярів про українські традиції отримав нагороди на міжнародних фестивалях 650
Мультфільм одеських школярів про українські традиції отримав нагороди на міжнародних фестивалях

Наприкінці минулого року музично-ляльковий, фольклорно-обрядовий мультиплікаційний фільм «Як козу водили», створений театром «Балаганчик» Мистецької школи № 13 в Одесі, отримав два гран-прі на міжнародних фестивалях-конкурсах: «Карпатська рапсодія» та багатожанровому фестивалі-конкурсі Центру освітніх інновацій і творчості «Гармонія».

Про це повідомили у міськраді.

Театр «Балаганчик» Одеської мистецької школи №13 – це творча лабораторія для розвитку юних театралів і кінематографістів. 

Театральні постановки, фільми та мультфільми, створені дитячим колективом під керівництвом режисерки та письменниці Надії Хохлової, є неодноразовими призерами та лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів. 

Проєкт обрядового кіно для дітей став новою сходинкою у творчості. Майже два роки йшла робота над створенням колективом театру мультфільму «Як козу водили». 

 

Авторка сценарію та режисерка Надія Хохлова, хормейстери Яніна Каратєєва, Людмила Кисильова, художники-декоратори Сергій і Тетяна Кушніренко, оператори Іван Кушніренко, Микита Іванов, ляльководи Надія Хохлова, Микита Кушніренко, озвучення  - учні театрального класу – ця творча група створила унікальний казковий фільм про традиції українського народу, який отримав високі нагороди на фестивалях-конкурсах.

Також у новорічні канікули для одеситів і переселенців театр «Балаганчик», юні артисти Мистецької школи № 13 м. Одеси, показали нову виставу «Про те, як лісові звірята ледь не зірвали свято» (автори - Інна Іщук і Надія Хохлова).

Концерти пройшли у дитячих бібліотеках № 4, 40, Централізованій бібліотечній системі для дітей м. Одеси, бібліотеці-філії № 2 ім. К. Г. Паустовського Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Одеси, єврейському культурному центрі БФ «Хесед Шаарей Ціон». Глядачі відгадували загадки, грали у веселі ігри й отримали заряд оптимізму та творчості.

Також заплановано провести концерти у бібліотеках-філіях № 21, 30 та інших.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024