Одеські освітяни представили досвід організації навчання під час війни

11 Грудня 2023, 15:22
Одеські освітяни представили досвід організації навчання під час війни 216
Одеські освітяни представили досвід організації навчання під час війни

В Одесі перебувала делегація у складі представників Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і керівників закладів загальної середньої освіти Черкас. Гості прибули з метою обміну досвідом. 

Про це повідомили у мерії.

Під час першої зустрічі, яка відбулася на базі освітнього простору CreatED, директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич окреслила головні та важливі для сьогодення питання освітньої галузі в умовах воєнного стану.

Увага присутніх була акцентована на організації навчального процесу, вагомій ролі психологічної служби в нестандартних воєнних умовах життєдіяльності навчальних закладів, організації харчування, виховання, відпочинку дітей, роботи з батьками та громадськими організаціями.

Гостям презентували роботу Одеського міського центру стресостійкості, зазначивши, що цей проєкт спрямований на зміцнення психологічного здоров’я та емоційну підтримку у кризові часи, а також має безперечну цінність у сучасних умовах.

Друга зустріч одеських педагогів і представників Черкас відбулася на  базі Одеського ліцею «Європейський». Гості з цікавістю знайомилися з сучасним освітнім закладом, де створені комфортні умови для навчання та дозвілля учнів: просторі та світлі класи, їдальня, найпростіше укриття, пункт незламності, актова зала тощо.

Під час подальшого спілкування своїми напрацюваннями щодо організації навчального процесу за дистанційною формою навчання поділилася директорка Одеського ліцею «Фонтанський» Оксана Амеліна. Директорка Одеського ліцею №49 Наталія Гришко представила досвід патріотичного виховання у контексті кардинальних змін виховної парадигми.

Також було презентовано досвід організації харчування учнів.

Спілкування колег-освітян продовжилося на базі Одеського палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація». Для черкащан провели екскурсію Палацом, презентували резиденцію Святого Миколая та майстер-клас з виготовлення одеського «Котооберега».

Крім презентацій освітніх закладів, для гостей були проведені цікаві екскурсії містом.

Коментар
25/02/2024 Неділя
25.02.2024
11:35
КОЛОНКА Чорний квадрат 571
24.02.2024