Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на понад два мільйона гривень

08 Грудня 2023, 18:00
Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на понад два мільйона гривень 346
Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на понад два мільйона гривень

Ліки виявили під час митного контролю багажу пасажирів одного із автобусів, який слідував через пункт пропуску «Орлівка» до Румунії.

Про це повідомили в Одеській митниці.

Громадянин України без будь-яких ознак приховування переміщував серед особистих речей ліки ринковою вартістю 2,3 мільйона гривень.

Це майже у 6 разів перевищує сумарну фактурну вартість товарів (еквівалент 10 тисяч євро), які при вивезенні громадянами за межі митної території України не підлягають декларуванню.

За виявленим фактом склали протокол про порушення митних правил за ознаками частини 2 статті 471 Митного кодексу України.

Відповідно до митного законодавства товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро (крім зазначених у частині четвертій статті 371 МКУ), при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України, та з поданням відповідних документів, які підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень згідно із законами України щодо вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України.
Коментар
25/02/2024 Неділя
25.02.2024
11:35
КОЛОНКА Чорний квадрат 580
24.02.2024