Бюро економічної безпеки упередило незаконне відшкодування 57 мільйонів гривень ПДВ компаніями з одеського ринку «7 км»

04 Грудня 2023, 14:29
Бюро економічної безпеки упередило незаконне відшкодування 57 мільйонів гривень ПДВ компаніями з одеського ринку «7 км» 128
Бюро економічної безпеки упередило незаконне відшкодування 57 мільйонів гривень ПДВ компаніями з одеського ринку «7 км»

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області упередили неправомірне відшкодування 57 мільйонів гривень податку на додану вартість з державного бюджету. 

Про це повідомили у БЕБ.

Під час інформаційно-аналітичної діяльності фахівці БЕБ встановили, що два підприємства, які займаються продажем одягу та взуття на промтоварному ринку «7 км», закупили в імпортерів великий обсяг товару. 

Згодом підприємці подали податкові декларації за два місяці та задекларували 57 мільйонів гривень відшкодування ПДВ з бюджету по нібито нереалізованим залишкам. Однак  документально залишки продукції на складах компанії не підтвердили.

Аналітики Бюро встановили, що фактично купівля та продаж товарів не відбувалась, та направили на адресу Держподаткової служби в Одеській області листи-рекомендації щодо проведення позапланових виїзних перевірок підприємств. 

Проведені перевірки підтвердили висновки аналітиків Бюро, про що були складені відповідні акти. Таким чином безпідставне відшкодування 57 мільйонів гривень ПДВ упередили.

Коментар
25/02/2024 Неділя
25.02.2024
24.02.2024