Навальний. Страта

16 Лютого 2024, 14:25
Олексій Навальний БЛОГ 2216
Олексій Навальний

Щодо Навального. Як на мене – демонстративна страта.

Якщо хтось ще не зрозумів, то Путін упивається своєю безкарністю, особливо зараз, коли головний його опонент, США, демонструє історичного масштабу безвільність і слабохарактерність.

Він упивався безкарністю, вбиваючи українців та захоплюючи наші землі з 2014-го. Вони впивалися безкарністю, вбиваючи сирійців. Розповсюджуючи диктатуру в Африці. Вбиваючи неугодних за межами Росії.

2023-го він демонстративно вбив Євгена Пригожина, давши зрозуміти, що чекає на тих, хто зі зброєю піде проти нього, але не доведе розпочатого до кінця. Слабкий ліквідується. Пригожин виявився слабким і нікчемним бунтівником. Навальний був слабким опозиціонером.

Здавалося б, загрози для системи він не представляв, але Путіну потрібна кривава демонстрація Абсолюту своєї влади. Якраз до виборів. Саме до звернення до Федеральних зборів. Якраз під каталізацію боїв за Авдіївку. Саме після провального інтерв'ю Таккеру Карлсону. Приниженому карлику потрібна була жертва самоствердження.

Яким буде крок від російської опозиції? Можуть вийти з кульками та залишатися сніжками. Але місце російської опозиції красномовно вказали. Там і сидітимуть, доки українці їх не звільнять від кривавого диктатора.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024